obliečky na vankúše 70x90

Najpredávanejšie

kama2
 
od 5,10 €
zkvítí2
 
od 5,10 €
ovečky5
 
od 5,10 €
krepobláčky1
 
od 6,10 €
srdíčkaRP
 
od 5,10 €
károhnede2
 
od 6,10 €
lsbavetvickybez1
 
od 5,10 €
12948 detlshrosikruz
 
od 5,10 €
detskabahrosikzeleny
 
od 5,10 €
15281 detlshrosikmodry1
 
od 5,10 €
81 položiek celkom
Bavlnený poťah na vankúš 70x90 - Čísla
Náš výrobok
od 5,10 € / ks
21194/KNO
Hore
Ďalšie produkty

Ste zvyknutí spať s 2 vankúšmi pod hlavou? Alebo len jednoducho zháňate náhradný obliečka na vankúš? Potom si tu určite vyberiete.
Obliečky šijeme buď zo 100% hladkej bavlny, alebo 100% bavlneného krepu Ranforce. Vyrábame ich z rovnakej látky ako obliečky a spĺňajú certifikát zdravotnej nezávadnosti - Öko-Tex Standard. Pri niektorých vzoroch vychádza vankúš z každej strany iný, to sa však snažíme zohľadniť pri fotografiách produktu. Pokiaľ teda na fotke uvidíte každý vankúš iný, potom vedzte, že dostanete oba rovnaké, len vidíte, ako vyzerá z oboch strán a ako môžete rôzne kombinovať pri ustlaní postele.
Z 1 metra potom vyrobíme 1 povlak.
Obliečky šijeme aj zo zvyškov látok, preto sa povlak odtieňovo od obliečok môže mierne líšiť.
Výhodou je, že pokiaľ máte sami malý vankúš a váš partner, či partnerka klasický, u nás zakúpite obliečky v jednom dezéne, ale dvoch veľkostiach vankúšov.

Na výber dávame potom aj v prípade zapínania - mandľovací gombík alebo zips
K obliečkam šijeme aj vankúše vhodné pre alergikov a deti do 3 rokov

Pri tlači látok sú použité pigmentové farby. Pre ich zachovanie a dlhú životnosť obliečok, odporúčame prať posteľné súpravy po rubovej strane, na 40°C (s výnimkou jednofarebných alebo bielych obliečok) av najlepšie tekutom pracom prostriedku, s označením COLOR.

Máte iný rozmer vankúša? Nie je problém, väčšinou však stačí túto požiadavku uviesť do poznámky na konci objednávky. U atypických výrobkov požadujeme platbu vopred, preto je treba počkať s platbou až na našu výzvu. Chcete radšej riešiť s nami osobne? Radi Vám pomôžeme ...