Zľava 8% na všetko s kódom JASIPOCKAM počas našej dovolenky. Objednávky budeme expedovať od 29.7.

O nás

Sme českým výrobcom a predajcom bytového textilu a na trhu pôsobíme už 18 rokov. Naším cieľom je dodávať vám kvalitné výrobky za rozumnú cenu a prispôsobiť sa zákazníkovi aj výrobou na zákazku. Dbáme na precíznosť pri zvolení materiálov a priebežne svoje aj doplnkové výrobky sami testujeme. Odmenou za našu prácu sú potom spokojní zákazníci, ktorí sa k nám radi vracajú. V rámci našej maloobchodnej a veľkoobchodnej činnosti sa zameriavame na kvalitné bavlnené a krepové obliečky, plachty, prikrývky a vankúše z dutého vlákna, sedáky na stoličky. Ďalej ako doplnkový sortiment predávame tiež froté uteráky, osušky, utierky, detské obliečky, mikroplyšové obliečky, či 3D obliečky.

Sme zástancami českej výroby, preto viac ako 80% našej ponuky tvoria české výrobky. Apelujeme aj na zdravotnú nezávadnosť. Naše prikrývky a vankúše sú zdravotne atestované v Textilnom zdravotnom ústave (TZÚ) v Brne a spĺňajú všetky potrebné kritériá pre dospelých i deti do 3 rokov.

Ako to celé začalo aneb naša história ...

Sme malá rodinná firma, ktorá sa v textilnej výrobe pohybuje viac ako 20 rokov. Spočiatku sme sa venovali iba predaji, ale vzhľadom k stále stúpajúcemu záujmu našich klientov a túžbe prispôsobiť sa a robiť veci po svojom a poriadne, sme sa postupne v roku 2006 rozhodli pre založenie e-shopu a v roku 2009 sme potom presunuli domácu výrobu do šijacie dielne. V roku 2019 sme pre našich slovenských zákazníkov spustili sesterský e-shop SvetLozkovin.sk.

Prečo u nás nakupovať?

Ponúkame naozaj široký výber nielen obliečok a prestieradiel, ale aj ďalšieho doplnkového sortimentu. Prednosť potom dávame českým dodávateľom. U štandardných a predĺžených obliečok ponúkame aj 3 druhy zapínania - gombík, zips a hotelový uzáver (vrecko). Atypické rozmery obliečok, prikrývok, vankúšov či sedákov - môžete u nás kúpiť nielen štandardné veľkosti, ale aj predĺžené veľkosti..

 • Lôžkoviny nielen predávame, ale aj vyrábame a distribuujeme

  Nie sme len "obyčajným" predajcom tovaru, ale lôžkoviny tiež vyrábame v našej šijacie dielni v Písku. Veľmi dobre tak vieme, čo na našom e-shope ponúkame nielen koncovým zákazníkom, ale aj veľkoobchodným partnerom. Všetky naše výrobky nájdete v e-shope označené štítkom NÁŠ VÝROBOK.

 • Zákazková výroba lôžkovín

  V našom e-shope máme v ponuke popri štandardných veľkostí tiež lôžkoviny v atypických rozmeroch. Pokiaľ zháňate konkrétny rozmer lôžkovín, kontaktujte nás - vyrobíme vám všetko presne na mieru vašim požiadavkám.

 • Radi vám poradíme s výberom

  Premýšľate nad tým, aké obliečky alebo prestieradlá vybrať? Máte k niektorému nášmu tovaru otázku? Bez obáv sa na nás obráťte, radi vám poradíme s výberom vhodného tovaru alebo i materiálu. Kontaktovať nás môžete na e-maile: info@piseckeluzkoviny.cz alebo info@svetlozkovin.sk, telefonicky na čísle: +420 608 164 138, prípadne nám pošlite správu cez Facebook.

 • Tovar vám doručíme zadarmo

  Všetci zákazníci, ktorí u nás nakúpia v rámci maloobchodného predaja, za viac ako 77 Eur vr. DPH získajú dopravu zadarmo. Neúčtujeme ani žiadne ďalšie poplatky ako napríklad balné a pod.

 • Individuálne množstevné zľavy

  Naše lôžkoviny dlhodobo dodávame pre hotely, penzióny, ubytovne, materské školy, nemocnice či reštaurácie. Zákazníkom, ktorí majú záujem o nákup veľkého množstva lôžkovín ponúkame individuálne zľavy. Kontaktujte nás pre bližšie informácie a dohodneme sa na spoluprácu.

Kde nás nájdete?

Radi by ste si vybrané lôžkoviny osobne prezreli? Alebo máte prípadne záujem o veľkoobchodnú spoluprácu, ale preferujete skôr osobné rokovania? Sídlime v malebnom juhočeskom meste Písek v ulici Sedláčkova 472/6, kde vás radi privítame. Nemáme však vlastnú kamennú predajňu, preto je nevyhnutné vašu návštevu dopredu ohlásiť na našom telefónnom čísle +420 608 164 138

Naše certifikáty

Zakladáme si nielen na kvalite našej zákazníckej podpory, ale chceme mať istotu, že lôžkoviny, ktoré vyrábame spĺňajú zodpovedajúcu kvalitu. Spolupracujeme preto s Textilnom skúšobným ústavom a ďalšími združeniami:

QZ Česká kvalita

QZ - Zaručená kvalita

Dostali sme ocenenie "QZ - Zaručená kvalita" na rad prikrývok a vankúšov Klasik, Poly a Luxus. "Známka QZ je zárukou profesionality a istotou pre zákazníkov, že označené výrobky spĺňajú všetky právne aj technické predpisy a sú zdravotne nezávadné. Ďalšie informácie nájdete tu.

 
Textilní zkušební ústav

TZÚ - Textilné skúšobný ústav

Naše výrobky nechávame pravidelne testovať v Textilnom skúšobnom ústave, ktoré zaisťuje certifikáciu produktov. Viac informácií na webe tzu.cz.

 
Sotex Partner

Partner SOTEX GINETEX CZ

Sme členom združenia SOTEX Ginetex CZ, vďaka čomu máme oprávnenie používať symboly údržby na našich výrobkoch. Ďalšie informácie na webe sotex.cz

 
Heureka - Ověřeno zákazníky

Heureka - Overené zákazníkmi

Zlatý certifikát Overené zákazníkmi na našom českom www.piseckeluzkoviny.cz Sme držiteľmi zlatého certifikátu od Heuréky, čo značí, že aspoň 98% zákazníkov odporúča náš e-shop ostatným. Presvedčte sa sami na našom Heureka profile. Viac informácií o certifikátu na overenozakazniky.cz

 
Heureka - Garance nákupu

Garancia nákupu - Heureka

Pečaťou kvality GARANCIA NÁKUPU sú označené vysoko spoľahlivé e-shopy, v ktorých je zákazník chránený zárukou vrátenia peňazí pri nákupe cez Heureka košík. Viac informácií na garancenakupu.cz

 

Rádi podporujeme

Kapka naděje

Nadační fond Kapka naděje

Spolupracujeme s Nadáciou Kvapka nádeje, ktorý už od roku 2000 pomáha chorým deťom. Viac na stránkach kapkanadeje.cz