POZOR predĺženie dodacej lehoty na sedáky !! Vážení zákazníci, v súčasnej dobe sme úplne zahltení zákazkami na výrobu sedákov. Sme nútení posunúť termín dodania sedákov na 2 týždne od obdržania objednávky. Objednávky nebudeme rozdeľovať na viac častí a ak bude objednávka obsahovať okrem sedákov aj iný tovar, bude celá objednávka odoslaná až za cca 2 týždne. Atypická výroba sedákov je momentálne zastavená !! Ďakujeme za pochopenie.

Metráž krep - Cákance fialové

Náš výrobok
Neohodnotené
3,96 € / m 3,27 € bez DPH
Skladom (> 20 m)

Krepová látka na obliečky, dekorácie atď. Minimálne množstvo odberu je od 1 m, predaj len po celých metroch. Uvedená cena je za 1 bežný metr vrátane DPH. Husto tkaná jemná nitka. Prifarbená pigmentovými farbami - zloženie 100% bavlnený krep. Keďže sú všetky vzory v prevedení bavlna či krep rovnaké, je použité rovnaké ilustračné foto pre oba typy výrobku, rozhodujúci je popis a parameter.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Materiálové zloženie: 100% bavlnený krep

ODPORÚČANÁ ÚDRŽBA A PRANIE:  

Pre zachovanie sýtosti a stálofarebnosť odporúčame následný postup prania: Prať na 40 ° C - sušiť vyvesené, nepoužívať sušičku, nežehliť, nebieliť - nečistiť chemicky.

Pred použitím vyperte, perte naruby zapnuté, používajte prací prostriedok na farebnú bielizeň, u čiernych variantov obliečky potom tekutý prostriedok na čiernu bielizeň.  

Podľa vlastných skúseností odporúčame tekuté pracie prostriedky.

Dodatočné parametre

Kategória: Metráž krep
Farba: fialová
Materiál: 100% bavlnený krep
Rozmer: 140cm
Gramáž: 145g/m2
Odporúčaná teplota prania: 40°C prací prostriedok s označením color
Krajina pôvodu: Česká republika
Upozornenie: Farba môže byť odlišná od reálity, s ohľadom na nastavenie Vášho monitoru.
POZNÁMKA: ILUSTRAČNÉ FOTO

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: