Jaro

Jaro Jaro

Farebné vankúše na pohodlné sedenie

Farebné štvorcové vankúše na stoličky podčiarknu štýl vašej jedálne a zaistia pohodlné sedenie na stoličkách. Hodí sa aj pre záhradné lavice alebo posedenie kdekoľvek vonku.

Prejsť do kategórie >

Sedáky
 

Skrášlite si spálňu s novými jarnými obliečkami

Vytvorte si útulnú spálňu s jarnými motívmi obliečok napríklad so vzorom margaréty, kvietkov alebo motýľov. Na výber máte z celého radu veľkostí pre jednolôžko alebo vo francúzskom prevedení. Šijeme pre vás aj atypické rozmery až do dĺžky 260 cm.

Prejsť do kategórie >

Povlečení
 

Buďte kreatívni a vymeňte bielu plachtu za farebný odtieň

Jersey plachty sú najviac obľúbené u našich zákazníkov a to vďaka svojej pružnosti a možnosti prispôsobenia sa aj na veľké matrace. Vyberte si zo širokej palety farieb alebo aj v prevedení froté a mikroplyš.

Prejsť do kategórie >

Prostěradla
 

Dekoratívne vankúšiky v jarných motívoch

Farebné vankúšiky vdýchnu vášmu interiéru nový život a podčiarknu štýl v obývačke, spálni alebo v ďalších miestnostiach. Vyberte si jednofarebné alebo kvetinové vzory, ktoré pristanú nielen posteli, ale aj gaučom alebo kreslám.

Prejsť do kategórie >

Polštářky
 

Jarné večery bývajú ešte chladné. Do akej deky sa zababušíte?

Deky poslúžia nielen ako skvelý doplnok interiéru, ale krásne vás zahrejú pri chladných večeroch. Vhod vám prídu hrejivé mikroplyšové deky alebo obojstranné deky s baránkom.

Prejsť do kategórie >

Deky