Podmienky spolupráce velkoobchod

Naša firma prevádzkuje MALOOBCHOD I VEĽKOOBCHOD s textilom

 

Máte záujem s nami spolupracovať?

Medzi našich veľkoobchodných partnerov patria: penzióny, hotely, internáty, materské školy, domovy seniorov, reštaurácie...
E-shopom bohužiaľ zatiaľ spoluprácu ponúknuť nemôžeme


BOD Č. 1:
- REGISTRÁCIA na našom e-shope www.svetlozkovin.sk ,
- v pravom hornom rohu si zvolíte tlačidlo PRIHLÁSENIE a potom CHCEM SA REGISTROVAŤ - zadáte email a heslo, budete presmerovaní na formulár, kde zaškrtnete NAKUPUJEM NA FIRMU (platí aj pre ubytovacie zariadenia, obchodníkov, školy, škôlky atď.).

V prípade, že sa registrujete ako veľkoobchodný odberateľ, na prepnutie e-shopu do výhodnejších cien predchádza naše schválenie. Nejde o automatický proces a nové registrácie denne nekontrolujeme. Preto, ak máte o nákup za VO ceny, napíšte nám po dokončení registrácie na info@piseckeluzkoviny.cz krátky odkaz, že žiadate o prepnutie e-shopu do VO verzie. Až potom, čo odsúhlasíme a prepneme, pošleme správu a Vy môžete za výhodné ceny nakupovať. Pri každom Vašom ďalšom prihlásení potom už uvidíte našu ponuku za VO ceny.

VEĽKOBCHODNÉ CENY sú uvádzané vr.DPH a sú pevné. Za to potom nepožadujeme pravidelné nákupy ani množstvové podmienky odberu. Nepožadujeme ani dodržanie DPC. (odporúčaná predajná cena). Ak teda nakúpite 1ks alebo 1000ks, cena bude rovnaká..a či nakúpite 1x za tri roky alebo 20 ročne nám nevadí.

 

- POŠTOVNÉ - do 140 EUR, objednávky (vr. DPH) hradí dopravu od 5,8 EUR + prípadnu dobierku 1,5 EUR zákazník, nad túto čiastku potom hradíme dopravu my. Tovar zasielame štandardne na dobierku a ako vyhradeného dopravcu pre e-shopy využívame služby Slovenskej pošty alebo WEDO, ktorí sú ochotní akceptovať väčšie zásielky a balenie v stretch fólii. Platba kartou kuriérovi je povolená.
Splatnostné faktúry poskytujeme iba štátnym subjektom alebo prispevkovým org. ( napr. školy, materské školy, Obecné úrady atď. ) Táto možnosť musí teda prejsť naším schválením. Pre ostatných zákazníkov je potom k dispozícii dobierka alebo platba vopred. Bohužiaľ sme boli nútení k tomuto kroku pristúpiť po zlých skúsenostiach s platobnou morálkou iných obchodníkov. Aby sme docielili výhodné ceny, sme aj my nútení všetok tovar platiť vopred.
Pozor, objednávky vybavujeme podľa dátumu, kedy dorazili. Pokiaľ zvolíte platbu vopred, čakáme najprv na príjem platby, až potom zaraďujeme do výroby alebo expedície.

 

- provízny predaj neponúkame
- tovar do komisie neposkytujeme

Objednávky z e-shopov odporúčame posielať súhrnne max. 2x týždenne, odporúčame radšej urobiť 2 väčšie objednávky, než 10 menších, ktoré spôsobujú akurát zdržanie a predĺženie dodacích čias.
- objednávky nezlučujeme a po potvrdení objednávky nie je možné meniť

 

VŠETKY OBJEDNÁVKY SA VYRIAZUJÚ V SLEDE, V AKOM BOLI OD JEDNOTLIVÝCH ZÁKAZNÍKOV PRIJATY, SNAŽÍME SA O ČO NAJKRATŠIE DODANIA, ALE POKIAĽ TOVAR UVEDENÝ NA OBJEDNÁVKE NIE JE MOMENTÁLNE SKLADOM JE, JE NUTNÉ HO VYROBIŤ NA ZÁKAZKU.

DODACIU LEHOTU pre maloobchod máme 2-3 pracovné dni, pre veľkoobchody vzhľadom na väčšie množstvo objednávaných položiek cca 5-7 pracovných dní. V OBDOBIE SEPTEMBER - DECEMBER MÔŽE DÔJSŤ (VZHĽADOM K VEĽKÉMU MNOŽSTVO ZÁKAZOK) K DLHŠEJ DODACIE LEHOTE 

ZAPÔJČENIE FOTOGRAFIÍ:
- fotografie je možné po dohovore zapožičať a stiahnuť si ich z našich stránok
- nutné brať do úvahy, že fotografie sú určené na ďalší predaj našich spolupracujúcich odberateľov, nie na predaj na inzertných serveroch.

V prípade väčšieho množstva odberu zhotovíme cenovú ponuku zákazníkovi priamo na mieru!!!!

Máme niekoľkoročné skúsenosti so zásobovaním:
-ubytovacích zariadení (ubytovní, penziónov, hotelov)
-materských škôl
-reštaurácií
-domov pre seniorov atď . .

ČO PONÚKAME:
dobrú komunikáciu so zákazníkom
prípadnú odbornú pomoc pri výbere správneho druhu tovaru
kvalitné české výrobky
flexibilitu a rýchle dodanie
množstevné zľavy

 

Vaše prípadné otázky vždy radi zodpovieme.

Tím Píseckých lůžkovin / Svet lôžkovín