V TERMÍNE 5.7. - 9.7. DOVOLENKA !! Objednávky prijaté v tomto termíne budú expedované v týždni od 12.7. Vzhľadom k veľkému počtu objednávok je ATYPICKÁ VÝROBA sedákov zastavená. U sedákov je potom vďaka veľkému dopytu dodacia lehota predĺžená na 5 - 7 pracovných dní

Sviečka WoodWick Trilogy 609,5 g - Zelená oáza

Neohodnotené
29,81 € / ks 24,64 € bez DPH
Skladom (1 ks)

Lemongrass & Lily - zelené kvetinové tóny sú doplnené jemnými tónmi sladkého citróna a grepu a vytvárajú osviežujúci bylinkový akord. Bergamot & Basil - upokojujúce vôňa byliniek. Willow - táto zelená vôňa kombinuje kvet vŕby a osviežujúce tóny morskej vody. Dizajnovo prepracovaná sviečka v oválnej sklenenej váze z ručne fúkaného číreho skla dekorovaná mohutným dreveným viečkom s gumou po obvode, ktorá zabraňuje vyprchávaniu vône. Drevené viečko poslúži ako podstavec pod sviečku pri jej horení a chráni tak povrch nábytku.
Nová patentovaná inovácia 100% prírodného dreveného knôtu umožňuje rýchlejšie uvoľnenie vône a lepšie horenie. Unikátny drevený knôt zabezpečí efekt verne praskajúceho ohňa v krbe a extra žiarivý plameň.
Najelegantnejší a najčistejší dizajn do klasických aj moderných interiérov.
Sviečka je ručne vyrobená v USA za použitia vysoko kvalitných voskov, kde významnú zložku hrá sójový vosk. Ten horí až o 50% dlhšie ako parafín, je vyrobený z trvale udržiteľných zdrojov a je biologicky rozložiteľný.
Vďaka použitým voskom a prírodnému drevenému knôtu horia sviečky WoodWick bezproblémovo a majú jednu z najdlhších dôb horenia. 
Doprajte si tú najvybranejšiu vôňu, ktorá ani postupom času nezmizne!
Táto neodolateľná sviečka značky WoodWick ponúka až 130 hodín skutočného potešenia z vône.
Hmotnosť: 609.5 g.

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Dodatočné parametre

Kategória: Sviečky 609g
Farba: žltá, zelená
Hmotnosť: 609g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: