Bavlnené rúško - farebné pánské

Novinka Vyrobeno v ČR Náš výrobok
Neohodnotené
2,15 € / ks 1,78 € bez DPH
doba dodania 5-7 dni (> 20 ks)

Bavlnené rúško dvojité, s vreckom na vloženie ďalšie vrstvy, zloženie je 100% bavlna, úväzky na šnúrky. Rúška sú šité z rôzne farebných bavlnených látok. Rozdelené iba na pánske a dámske vzory. VZOR SI NEDÁ URČIŤ!

Rúška šijeme každý deň, pre veľký záujem však prosíme o trpezlivosť, každý deň budeme schopní uvoľniť cca 100 ks pre verejnosť, primárne však tovar pôjde pre zdravotníkov a iné organizácie, ktoré sú denne v najväčšom ohrození vírusom.
Aby sa dostalo na čo možno najviac z vás, je počet kusov v nákupe obmedzený na 10ks na nákup. Snažíme sa predovšetkým o zásobenie nemocníc. Pre veľkoobchody rúška neposkytujeme, chceme, aby sa dostali priamo tým, ktorí ich potrebujú. V prípade, že Vaše zariadenie alebo organizácia je priamym odberateľom rúšok, kontaktujte nás na emailu rousky@piseckeluzkoviny.cz 

Detailné informácie

Podrobný popis

Ako rúšku udržiavať?
Bavlnené rúška môžeme s kľudom prať a vyvárať, dokonca odborníci radia, ako je vydezinfikovať v rúre.

  • Dezinfekcia teplom: Horúcou parou z naparovacej žehličky, v rúre na 70 ° C 
  • Dezinfekcia UV žiarením: Kto má doma tzv. Horské slnko alebo UV lampu, môže osvietiť rúško z každej strany tri minúty.

Čo dať do kapsičky rúška ?

Ľudia si do nej dávajú papierové vreckovky alebo látku, ktorú potom perú a dezinfikujú. Pokiaľ máte doma navyše látkový sáčok do vysávača, rozhodne urobíte najviac pre svoju ochranu, keď si obdĺžnik vystrihnete práve z neho. Výhodou je, že z jedného vrecka do vysávača vyrobíte hneď niekoľko filtrov do ústenky.

Moderné látkové vrecká do vysávača majú až 2x účinnejší filtráciu ako tie klasické papierové a ich účinnosť je na úrovni HEPA filtru. Vďaka kompaktnej štruktúre vlákien majú vysokú pevnosť a odolnosť proti pretrhnutiu, vďaka týmto vlastnostiam sa skvele hodí ako filtre do ručne vyrobených rúšok.

Dodatočné parametre

Kategória: Rúška
Materiál: 100% bavlna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: