POZOR predĺženie dodacej lehoty na sedáky !! Vážení zákazníci, v súčasnej dobe sme úplne zahltení zákazkami na výrobu sedákov. Sme nútení posunúť termín dodania sedákov na 2 týždne od obdržania objednávky. Objednávky nebudeme rozdeľovať na viac častí a ak bude objednávka obsahovať okrem sedákov aj iný tovar, bude celá objednávka odoslaná až za cca 2 týždne. Atypická výroba sedákov je momentálne zastavená !! Ďakujeme za pochopenie.

Price´s

Najpredávanejšie

Sviečka v sklenenej dóze - Červený grep
 
15,92 €
(13,16 € bez DPH)
Detail
Sviečka v sklenenej dóze - Levanduľa a citrónová tráva
 
15,92 €
(13,16 € bez DPH)
Detail
2 položiek celkom

Cena

1516
11516

Farba

Zobrazených položiek: 2
Sviečka v sklenenej dóze - Červený grep
13,16 € bez DPH
15,92 €

Svieža vôňa grapefruitu prevonia Váš byt príjemnou ovocnou vôňou v každom ročnom období. Luxusné prevedenie v skle...

9479
Sviečka v sklenenej dóze - Levanduľa a citrónová tráva
13,16 € bez DPH
15,92 €

Osviežujúca vôňa levandule a citrónovej trávy navodí atmosféru slnečnej Provence. Luxusné prevedenie v skle s...

9003

História patentovaných sviečok Price's sa traduje od roku 1830. Do konca 19. storočia bol Price's dokonca najväčší výrobca sviečok na svete a disponoval 114 patenty na inováciu. Tieto sviečky majú dlhú a úzku väzbu na anglickú kráľovskú rodinu. Ich sviece zabezpečovali svetlo na svadbe kráľovnej Viktórie a princa Alberta. Dnes sviečky Price's drží ocenenie Kráľovská záruka jej veličenstva kráľovnej. Toto ocenenie zaisťuje, že sviečky Price's sú používané na mnohých oficiálnych akciách britskej kráľovskej rodiny. Dnes, keď 80% sviečok sa využíva iba na dekoračné účely, sa značka Price's sústredí takmer len na vývoj nových produktov a vôní, zaisťujúce skrášlenie domovov po celom svete.

Sviečky sú vyrobené v Taliansku najmodernejšou technológiou. Samozrejmosťou je dodržanie všetkých štandardov zdravotnej nezávadnosti.