POZOR predĺženie dodacej lehoty na sedáky !! Vážení zákazníci, v súčasnej dobe sme úplne zahltení zákazkami na výrobu sedákov. Sme nútení posunúť termín dodania sedákov na 2 týždne od obdržania objednávky. Objednávky nebudeme rozdeľovať na viac častí a ak bude objednávka obsahovať okrem sedákov aj iný tovar, bude celá objednávka odoslaná až za cca 2 týždne. Atypická výroba sedákov je momentálne zastavená !! Ďakujeme za pochopenie.

Bavlnené obliečky - Tlapková patrola Šteňatá v službe- 140x200 + 70x90

Novinka
Neohodnotené
21,50 € / ks 17,77 € bez DPH
Skladom (5 ks)

Detské obliečky Tlapková Patrola Šteňatá v akcii, je obojstranné. Na lícnej strane obliečky na paplón je obľúbená trojica šteňacou záchranárov. Uprostred bežiaci Chase a vedľa neho Marshall a Rublle. Celý obrázok na obliečky vyzerá ako dopravná značka :)) V spodnej časti povlaku vedie anglický názov "Pups at work". Reverřčzní strana povlaku je pestrá. Objavujú sa na ňu nejnen psíkovia z Paw Patrol, ale aj nápisy a značenia, na ktorých tiež figurujú obľúbená šteňatá. Farebný podklad tvorí zelená, modrá, žltá a červená farba. Povlak vankúša je z oboch strán rovnaký, prevažne modrej farby. Ako v širokouhlom filmu sa na ňom objavujú Marshall, Chase, Skye a Rublle. Pod nimi vedie opäť anglický nápis, ktorý v ľahkom preklade znamená "Šteňatá v službe".

Detailné informácie

Podrobný popis

Materiálové zloženie:

100% Bavlna hladká 

ODPORÚČANÁ ÚDRŽBA A PRANIE:

Pre zachovanie sýtosti a stálofarebnosť odporúčame následný postup prania:

Prať na 40 ° C - sušiť vyvesené (ak je pri výrobku dovolené sušenie v sušičke, sušiť na nízku teplotu) - žehliť na 150 ° C - nebieliť - nečistiť chemicky. ,

Pred použitím vyperte, perte a žehlite naruby, používajte prací prostriedok na farebnú bielizeň, u čiernych variantov obliečky potom tekutý prostriedok na čiernu bielizeň.

Podľa vlastných skúseností odporúčame tekuté pracie prostriedky.

Pri praní bielizne vždy dodržiavajte pokyny uvedené na štítku produktu.

Dodatočné parametre

Kategória: Obliečky pre chlapcov
Farba: žltá, modrá
Materiál: 100% bavlna
Rozmer: 140x200 - štandardné
Sada obsahuje: 1x 140x200 + 70x90
Zapínanie: Zips
Odporúčaná teplota prania: 40°C prací prostriedok s označením color
Odporúčaný spôsob pranie: Pranie naruby
Dostupné aj v rozmere na želanie: Nie
Upozornenie: Farba môže byť odlišná od reálity, s ohľadom na nastavenie Vášho monitoru.
Hmotnosť: 1000g
POZNÁMKA: ILUSTRAČNÉ FOTO

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: